27 Ocak Nursel'in Mutfağı Gaziantep

Nurselin Mutfağı Yazdı. 26 Ocak 2016 Salı | 21:59:00

27 Ocak Nursel'in Mutfağı yeni bölümün konuğu Gaziantep'ten Aynur Hanım yörenin en özel tariflerini sizler için hazırlayacak. Nursel'in Mutfağı mis gibi Antep kokacak.

Geçen bölümde herkesin çok sevdiği İstanbul Çay Saati tariflerine yer vermiştik. Bugünün tariflerinde ise Antep yöresine mutfağımızdan yer açtık. Antep yemekleri çeşitliliği ve tatlarıyla bilinir. Aynur Hanım'ın menüsü Antep Mutfağı'ndan bir kesit. 4 Farklı yemek tarifi ile karşımıza çıkacak olan Aynur Hanım'ın tariflerine bayılacaksınız.

Hafta içi her gün saat 11:45'te ShowTv ekranlarında sizlerle buluşmaya devam eden Nursel'in Mutfağı'nı mutlaka izleyin...

27 Ocak Aynur Hanım Gaziantep Mutfağı'ndan hangi tarifleri hazırladı?
SOFRA SUNUMU

1 yorum :

 1. Adsız22:59

  Sevgili Nursel,
  Programınız muhteşem. Uzun seneler yurt dışında (İskoçya)yaşadım, kesin dönüş yaptığım halde arada İskoçya'ya gidip bir kaç ay kalıyoruz. Bu maili iskoçya'dan yazıyorum ve sizi, güler yüzünüzü ve lezzetlerinizi şimdiden özledim. Seyredemediğim için internetten takip ediyorum.
  Söylemek istediklerim ise; uzun süredir yaşadığım yurtdışında çok değişik yemek programlarını takip ettim. Gururla söyleyebilirim ki sizin programınız izlediğim en iyi tv yemek programı. Sadece bundan ibaret değil, benim için en önemlisi yaptığınız sadece yemek tarifi ve gösterimi değil, inanılmaz bir Türk yemekleri arşivi sunuyorsunuz.
  Bu gün bir beyaz peynir ya da baklavaya dahi sahip çıkamadığımız bir dönemde size ne kadar teşekkür etsek az.
  Güzeller güzeli güler yüzünüz, bize evinizin sıcaklığını sunarak, titiz emeklerinizle hazırlanan program hiç eksik olmasın ve ayrıca eşim uzun seneler tv teknik çalışanı, bu yüzden ne kadar emekle ve arkanızda çok iyi bir kadro olduğu da aşikar. Hepinize sonsuz teşekkürler, iyi çalışmalar.

  YanıtlaSil