29 Ocak Nursel'in Mutfağı Ankara

Nurselin Mutfağı Yazdı. 29 Ocak 2016 Cuma | 01:34:00

29 Ocak haftanın son günü Cuma, Nurselin Mutfağının yeni konuğu Ankara'dan Mehtap Hanım mutfağının tariflerini hazırlayacak. Yeni bölümde yeni tarifleri izlemeyi sakın unutmayın.

Geçen bölümde Bursa Mutfağı yemek tarifleri hazırlanmıştı. Yeni bölümde ise Ankara'dan gelen Mehtap Hanım Ankara mutfağından lezzetli yemek tariflerini sunuma hazırlayacak. Ankara'nın kendine özgü tariflerin nasıl hazırlandığını merak ediyorsanız Nursel'in Mutfağı son bölümü mutlaka izleyin. Mehtap Hanım 4 farklı yemek için hazırlık yaptı. Hangi tarifleri hazırlayacak hemen açıklayalım.

Nursel'in Mutfağı hafta içi her gün saat 11:45 ile 12:45 saatleri arasında ShowTv ekranlarında sizlerle olacak. Kaçırdım diye üzülmeyin, tarifler aynı zamanda "www.nurselinmutfagi.com" da her an elinizin altında...

29 Ocak Nursel'in Mutfağı Ankara'dan Mehtap Hanım hangi tarifleri sunuma hazırlayacak?

SOFRA SUNUMU
Ankara mutfağı

TANDIR BÖREĞİ
ATOM KURABİYE
ANKARA TAVA
PARA HAMURU ÇORBASI

1 yorum :

  1. Adsız12:52

    Hem genc, hem calisan hem de iki cocuk annesi biri olarak cok marifetlisiniz. Tebrik ediyorum, ve de ellerinize saglik diyorum. Bu arada " Aman ne gerek var ugrasmaya, hepsi hazir satiliyor, gidip aliveririm." diyenler de görün marifeti!

    YanıtlaSil