16 Şubat Nursel'in Mutfağı Çay Saati Menüsü

Nurselin Mutfağı Yazdı. 15 Şubat 2016 Pazartesi | 20:46:00

Bugün 16 Şubat 2016 Salı, Nursel'in Mutfağı lezzetli çay saati tarifleri ile karşınızdayız. Bugünlük tarifler bir başka güzel, bir başka lezzetli. Yeni bölüm çay saati hazırlarken bizleri yalnız bırakmayın. Mutlaka izleyin...
nurselin mutfağı çay saati

16 Şubat Nursel'in Mutfağı konuğumuz Birgül Hanım mutfağının lezzetli çay saati tariflerini hazırlayacak. Harika bir menü sizleri bekliyor. Tarifleri merak ediyorsanız hemen açıklayalım.

MUZLU LEOPAR RULOSU: İsmi bile çok havalı değil mi? Bir de kendisini görseniz, bir de tatsanız... Adından anlaşılacağı gibi leopar görünümlü rulo pasta tarifi sizlere ilk tarifimiz olacak.

ÇEKİRDEKLİ KABAKLI BÖREK: Kabakları iri iri rendeleyerek başlayan böreğin yapılışı suyunu sıkarak devam ediyoruz. Bol yeşillikli detoks tarif diyebiliriz. Harika bir sunumu olan kabaklı böreğe bayılacaksınız.

PORTAKALLI ÇİKOLATALI PASTA: Çikolatası bol, portakal soslu harika bir pasta tarifi. Birgül Hanım misafirlerinizin mutlaka tarifini isteyeceği bir pasta hazırlayacak. Ev yapımı harika bir lezzet.

İÇLİ PAPATYA BÖREK: Papatya görünümlü börek hazırlamak ister misiniz? Son tarifimiz soslu, ayranlı iç hazırlanarak yapılacak börek tarifi.

16 Şubat Nursel'in Mutfağı Birgül Hanım'ın çay saati tariflerine eşlik edin, tariflerin püf noktalarını izleyerek öğrenin. kaçırdığınız tarifleri sitemizden takip edin...

0 yorum :

Yorum Gönder