Anasayfa » 18 mart , cuma , gün menüsü , kayseri , son bölüm tarifleri , yeni bölüm » 18 Mart Nursel'in Mutfağı Kayseri Gün Menüsü

18 Mart Nursel'in Mutfağı Kayseri Gün Menüsü

Nurselin Mutfağı Yazdı. 17 Mart 2016 Perşembe | 23:21:00

14 Mart Pazartesi günü yayınlanması planlanan yalnız Ankara'daki üzücü olaydan dolayı ertelenen bölüm 18 Mart Cuma günü yayınlanmasına karar verildi.

Leyla, Hülya ve Necla Hanım gün menüsü tarifleri ile Nursel'in konuğu olacak. Yakın zamanda gününüz varsa ve herkesi şaşırtmak istiyorsanız birbirinden güzel sunumlu ve lezzetli bu tarifleri sakın kaçırmayın.

kayseri mutfağı tarifleri

Çay saati tarifleri herkes tarafından çok beğeniliyor. 3 farklı  kişiden gün menüsü tarifleri sizlerle olacak. Kayseri'den gelen konukların Nursel'in Mutfağı için hazırlayacakları yemek tariflerini mutlaka izleyin.

Leyla, Hülya ve Necla Hanım hangi tarifleri hazırlayacak?

KIRMA BAKLAVA: İçinde bisküvi ve ceviz ile hazırlanacak baklava Kayseri'de gün menülerinde sık sık hazırlanıyor. Hamuru açılacak, cevizler kırılacak, bisküviler rondodan geçirilecek. Tepsiye yerleştirilen baklava pişmesi için fırının yolunu tutacak.

kayseri mutfağı

KÖFTELİ BİBER: Karnıyarık tarifini bilen bilir. Köfteli biberin yapılışı da ona benziyor. Kırmızı biberler ikiye bölerek içine hazırlanan iç, biberin içine koyulacak. Fırına atılmasıyla da harika bir lezzet ortaya çıkacak.

kayseri çay saati

ATOM KURABİYE: İçi cevizli lokumlu harika bir lezzet karşınızda. Sütsüz, yoğurtsuz krem şantili tatlıyı çok beğeneceksiniz.

kayseri mutfağı

NOHUTLU MANTI: Kayseri deyince akla yemeklerden mantı gelir.Mantının bu halini hiç görmediniz. Tahinli, nohutlu mantı tarifi 14 Mart Nursel'in Mutfağı'nda.

çay saati menüsü

18 Mart'ta hazırlanacak gün menüsü tariflerini mutlaka izleyin. Kaçırdığınız tarifler 'www.nurselinmutfagi.com'da sizleri bekliyor.

0 yorum :

Yorum Gönder