22 Mart Çay Saati Menüsü

Nurselin Mutfağı Yazdı. 21 Mart 2016 Pazartesi | 21:23:00

22 Mart bugünün tarifleri Nursel'in Mutfağı'nda çay saati menüsü var. Konuğumuz Sevde Hanım ve Hülya Hanım mutfağı'nın birbirinden güzel tariflerin sizler için hazırlayacak. Bu güzel çay saati menüsüne eşlik etmek için 11:45'te ShowTv ekranlarında yayınlanacak olan Nursel'in Mutfağı'nı mutlaka izleyin.
çay saati ikramları

Çay saati tarifleri herkes tarafından çok beğeniliyor, çok seviliyor. Bugüne kadar yapılan tüm çay saati tariflerine Çay Saati Sayfası ndan ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz tariflere yorum yapmayı ihmal etmeyin.

22 Mart Nursel'in Mutfağı'na konuk olan Sevde Hanım ve Hülya hanım hangi çay saati tariflerini hazırlayacak?

ANNE BÖREĞİ: Sevde Hanım'ın ilk olarak Beşamal soslu börek hazırlayacak. Kıymalı, maydanozlu, karabiberli nefis bir börek tatmak için bu tarifi mutlaka deneyin.


RUS PASTASI: Rusların en meşhur pastalarından olan tarifi Rus gelininin elinde Hülya Hanım'dan izleyeceğiz. Hamuru yoğurmadan hazırlanan Rus Pastası lezzeti ile sizi büyüleyecek.

KAFES POĞAÇA: Peynirli poğaça tarifi için hamur yoğurulacak. Bir kabın içine yerleştirilen hamurun üzerine peynir içi yerleştirilecek. Kalan hamurlarla kafes görünmü alan poğaça, fırında piştikten sonra servise hazır.


HİNDİSTAN CEVİZLİ SABLE: Yumurta akıyla pudra şekeri çırpılacak, Hamurun üzerine koyulan karışımların üzerine koyulmasıyla tarifmiz kendini fırında bulacak.


22 Mart Sevde ve Hülya Hanımların hazırlayacağı tarifler bu kadar. Tariflerin detaylı anlatımlarına yarın sitemizde www.nurselinmutfagi.com adresimizde bulabilirsiniz. Afiyet olsun...

0 yorum :

Yorum Gönder