8 Mart Nursel'in Mutfağı Çay Saati Tarifleri

Nurselin Mutfağı Yazdı. 7 Mart 2016 Pazartesi | 19:12:00

8 Mart Salı Nursel'in Mutfağı'na Merve Ünal konuk olacak. Birbirinden lezzetli çay saati tariflerini sizler için hazırlayacak. Bugünün bir başka anlamı ise 'Kadınlar Günü' olması. 8 Mart Dünya Kadınlar gününüz kutlu olsun. Kadınlar Gününe özel hazırlanacak güzel sunumlu çay saati tariflerini sakın kaçırmayın.
çay saati tarifleri

Konuğumuz Merve Hanım neler hazırlayacak dersiniz? Hemen öğrenin.

DÖRT RENKLİ BÖREK: Havuç, patates, kıyma ve ıspanak iç harçlarını hazırlayarak başlıyoruz. Yufkaların içlerini malzemelerle doldurup sarıyoruz. Bu güzel tarifin tüm detayları 8 Mart Nursel'in Mutfağı'nda.
börek tarifleri

BALLI BADEM PASTASI: Önce mayalı hamuru hazırlıyoruz. Ballı bademli katmanını hazırladıktan sonra kremayı hazırlıyoruz. Pasta kalıbına hamurunu yaydıktan sonra tarifi hazırlamaya devam ediyoruz.

SİMİT POĞAÇA: Merve Hanım kavrulmuş susamlı ve içi kaşarlı bir poğaça tarifi hazırlayacak. Bu tarifi çok beğeneceksiniz. Tam olarak çay saatine özel bir tarif.

KURABİYELİ BROWNİ: 3 katmandan oluşan browninin ilk katmanını hazırlayacağız önce. Damla çikolata ile hamura tat katıyoruz. Kakaolu bisküvi ile buluşan hamurun nefis sunumuna şahit olacaksınız.

8 Mart Salı günü Nursel'in Mutfağı'nda Merve Hanım tarafından hazırlanacak olan Çay saati tarifleri bu kadar. Kaçırdığınız tüm tarifleri en doğru haliyle sitemizden takip edebilirsiniz.

0 yorum :

Yorum Gönder